Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
hp kartuş fiyatları, ucuz hp kartuş, hp kartuşları

HP 70 2'li paket 130-ml Mavi Mürekkep Kartuşları (Stok Kodu:CB349A)

 
 
 

Marka: HP Hawlett Packard
Stok Kodu: CB349A
Stok Birimi: Adet
Fiyatı: 155,52 USD +KDV
TL Fiyatı: 832,83 TL +KDV
KDV Dahil:
982,73 TL

 
 
 
      
 
 

 

 •   

 •  
      
   
        
   
   
   
   

  Tam olarak planladığınız gibi yazdırın. Ardından, aynı rengi, kaliteyi ve uzun süreli baskıları elde edeceğinizden emin bir şekilde yeniden bastırın. HP baskı sarf malzemeleri ve Orijinal HP Fotoğraf Mürekkepleri ile sorun yaşanmaz. Zaman ve para tasarrufu yaparak, atık ve iş tekrarını önleyin.
  Zaman ve paraya mal olabilen gereksiz ve tekrar işleri önleyin. Orijinal HP Fotoğraf Mürekkepleri, tutarlı ve sorunsuz baskı için, yazıcı ve geniş medya portföyümüz ile birlikte tasarlanmış ve test edilmiştir. Orijinal HP 2'li mürekkep kartuşu paketleri, tasarruf ve kolaylık sağlar.
  Basit, sorunsuz baskı. Yerleşik akıllı teknoloji, renk doğruluğu ve tutarlılığı için ayarlamalar yaparak, uygun sarf malzemesi sipariş edilmesini sağlar1. Orijinal HP Fotoğraf Mürekkebi ve HP ortamı, hızlı baskı incelemeleri için hızlı renk dengelemesine olanak tanır.
  Yenilikçi Orijinal HP Fotoğraf Mürekkebi teknolojisi, olağanüstü görüntü kalitesi ile birçok HP ortamında 200 yıldan fazla süre baskı dayanıklılığının eşsiz bir kombinasyonunu sunar2. Aynı zamanda, geniş renk yelpazesi, zengin siyah yoğunluğu ve gerçek gri doğallığı elde edin.
  1 Orijinal HP tüketim ürünlerinin kullanılması tüm HP baskı özelliklerinden yararlanılmasını sağlar
  2 Orijinal HP sarf malzemelerinin kullanılması tüm HP baskı özelliklerinden yararlanılmasını sağlar
  3 Bir dizi HP yaratıcı ve özel ortamında Wilhelm Imaging Research, Inc. tarafından değerlendirilen sürekliliği görüntüleyin. Ayrıntılar için: www.hp.com/go/supplies/printpermanence

  Genel Bakış ve Spesifikasyonlar

  Genel bakış ve özellikler
  Genel Bakış Tam olarak planladığınız gibi yazdırın. Ardından, aynı rengi, kaliteyi ve uzun süreli baskıları elde edeceğinizden emin bir şekilde yeniden bastırın. HP baskı sarf malzemeleri ve Orijinal HP Fotoğraf Mürekkepleri ile sorun yaşanmaz. Zaman ve para tasarrufu yaparak, atık ve iş tekrarını önleyin.
   
  • Mavi    Mavi
  Donanım uyumluluğu HP Designjet Z2100, Z3100 ve Z3200 Fotoğraf Yazıcı serisi
  Ürün adı HP 70 2'li paket 130-ml Mavi Mürekkep Kartuşları
  Yazdırma özellikleri
  Yazıcı kartuşu renkleri Mavi
  Uyumlu mürekkep türleri Pigment temelli
  Çevre şartnameleri
  Depolama Isısı 15 - 35° C arası
  Çalıştırma nem aralığı %20 - 80 arası RH
  Boyutlar / ağırlık / garanti
  Paket boyutları (G x D x Y) 197 x 39 x 165 mm
  Paket ağırlığı 0,449 kg
  Garanti HP mürekkep kartuşları, baskı kafaları ve ilgili sarf malzemelerinin her birinin, garanti süresi boyunca herhangi bir malzeme ve işçilik hatası barındırmayacağı garanti edilir.
  Yasal feragatname HP ürün ve hizmetlerine ait yegane garantiler, bu ürün ve hizmetlerle birlikte sağlanan açık garanti bildirimlerinde sıralanmıştır. Bu belgede yazılı olan hiçbir şey ek bir garanti olarak yorumlanmamalıdır. HP, bu belgedeki teknik veya diğer hata veya eksikliklerden sorumlu tutulamaz.

   

  Tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı 7 gün 24 saat www.protokolkirtasiye.com  sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünler kendi alanlarında kendini kanıtlamış ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için 0212 293 06 81-82 telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm kırtasiye ürünlerinde yılların vermiş olduğu tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz 

   
   
     
   
   
   
   

   
   
         
   
   
   
   
   
   
   
   

    Copyright © PROTOKOL KIRTASİYE LOJİSTİK OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.